Jak żywić swoje dziecko?

Webinar z dietetykiem

Jak świadomie i odpowiedzialnie żywić swoje dziecko?

Prowadząca

23 stycznia 2020

19:00

Materiały dodatkowe

Prezentacja, bonusowe materiały

e-Certyfikat

Za udział otrzymasz certyfikat

Dostęp do nagrania

Dostęp przez 1 miesiąc

Sesja Q&A

Sesja pytań i odpowiedzi

34,99 zł

Dostęp do webinaru i materiałów

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na webinar skierowany do młodych rodziców, którzy chcą posiąść wiarygodną i niezbędną wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia dziecka (już od 6 miesiąca życia, kiedy następuje rozszerzanie diety).

Szkolenie w formule online ma na celu uświadomić ważność kształcenia w dziecku zdrowych nawyków żywieniowych, których celem jest uniknięcie w późniejszym czasie chorób dietozależnych takich jak otyłość, cukrzyca t. II, nadciśnienie i wielu innych.

Podczas szkolenia online z naszym dietetykiem dowiesz się jak być drogowskazem w wyborach żywieniowych swojego dziecka.

Każdy z zapisanych uczestników webinarium otrzyma również ciekawe materiały dodatkowe opracowane przez dietetyka.

Plan webinarium

1. Życie płodowe – pierwszy moment, kiedy matka programuje żywieniowo dziecko 2. Karmienie piersią przez okres 6. miesięcy, dlaczego jest tak ważne? 3. Rozszerzanie diety po 6. miesiącu życia dziecka – zasady wprowadzania nowych produktów 4. Konsystencja posiłku a umiejętności dziecka. Kiedy papki zastąpić zupkami z cząstkami warzyw? 5. Metoda BLW, czy warto i co daje Twojemu dziecku? 6. Posiłki gotowe czy domowe? Dylemat młodych rodziców 7. Praktyczne porady dla rodziców – zakupy (jak wybrać dobre surowce: warzywa, owoce, mięso, ryby, na co zwracać uwagę kupując nabiał czy „zdrowe przekąski”), – planowanie posiłków i gotowanie. 8. Płyny w diecie dziecka : woda, soki, nektary, napoje. Co wybrać? 9. Zaparcia u dziecka, jak zapobiegać i leczyć dietą? 10. Jak nie wychować niejadka lub dziecka z dużym apetytem? Najczęstsze błędy rodziców i dziadków 12. Rodzic żywieniowym drogowskazem dla dziecka, czyli jak być przykładem i naturalnie wprowadzać w życie zasady prawidłowego odżywiania? +Dodatkowo – sesja „pytań i odpowiedzi” po zakończeniu prezentacji

O prowadzącym

Monika Stromkie-Złomaniec
Dietetyk kliniczny
Ukończyła dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuje z pacjentami od 7 lat, doświadczenie zawodowe zdobyła w warszawskich szpitalach i poradniach dietetycznych. Autorka wielu artykułów i licznych konsultacji z zakresu zdrowego odżywiania w prasie, portalach internetowych, radio i telewizji.

Co obejmuje oferta webinaru?

✔️2- godzinne szkolenie “na żywo” z dietetykiem klinicznym
✔️Dodatkową sesję pytań i odpowiedzi
✔️Dostęp do nagrania po webinarze (przez 1 miesiąc)
✔️e-Certyfikat ukończenia szkolenia
✔️10% zniżki na indywidualne konsultacje i plany żywieniowe w poradni Dietomedica

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma materiały:
✔️Przewodnik żywieniowy online: „Jak zachęcić dziecko do jedzenia warzyw i owoców – praktyczne rady”
✔️Wykaz produktów wskazanych w diecie dziecka zgodnie z nową piramidą zdrowego żywienia i stylu życia dla dzieci i młodzieży (2019 r.)
✔️Prezentacja z webinarium
Zarejestruj się już dziś / ten webinar obejmuje limit miejsc!